Twoje najpiękniejsze chwile na obrazie? To bardzo proste i niedrogie. Wybierz rozmiar obrazu, dodaj swoje ulubione zdjęcia, jeszcze kilka kliknięć i gotowe. Ciesz się wyjątkowym obrazem przygotowanym specjalnie dla Ciebie. Zaskocz rodzinę i przyjaciół tak wspaniałą dekoracją.
DANE TECHNICZNE:
Dokładny wymiar wydruku: 60×40 cm
Minimalna rozdzielczość pliku: 2000 x 1200 pikseli (przy 75 DPI)
Zalecana rodzielczość: 200 dpi
Druk obrazów ze zdjęć odbywa się na najnowszych Ploterach Canon PRO-4000, co gwarantuje bezkompromisową jakość, odwzorowanie kolorów i powtarzalność.
Wykończenie: Każdy fotoobraz ze zdjęcia będzie posiadał zadrukowane boki. Jeżeli dostarczone zdjęcie nie posiada po bokach marginesów 3 cm (lub małoistotnych elementów), to w programie graficznym zostają wykonane odbicia lustrzane o szerokości 3 cm od krawędzi, które posłużą do założenia płotna za ramę i zszycia.
Fotoobraz gotowy do powieszenia: Zdjęcie drukowane jest na płótnie w jakości HD, następnie naciągane jest na drewniany (sosnowy) blejtram. Zapakowany jest w folie stretch, następnie karton i z zewnątrz czarną folie stretch. Paczka jest dobrze zabezpieczona i opatrzona naklejką OSTROŻNIE SZKŁO. Zawieszki są dostępne jako opcja w parametrach produktu.
Fotoobraz o bardzo popularnym rozmiarze i proporcjach.
Potrzebujesz innego formatu ? Możemy wydrukować zdjęcie w dowolnym rozmiarze w granicach od 20cm do 150cm (dłuższy bok). Skorzystaj z formularza kontaktowego by zapytać o cenę lub zadzwoń pod numer podany w niebieskim pasku poniżej.



Magdalena G. (zweryfikowany) –
Idealny prezent dla mamy — popłakała się z radości. Format idealny — duży, ale nie przytłaczający.
Aleksander W. (zweryfikowany) –
Pamiątka rodzinna na wieczność. Bardzo dobry, czas realizacji ciut dłuższy niż się spodziewałam.
Henryk N. (zweryfikowany) –
z mojego zdjęcia zrobili dzieło sztuki. Płótno solidne, naciągnięte równo, blejtram porządny.
Lena P. (zweryfikowany) –
Patrycja N. (zweryfikowany) –
Świetnie odwzorowane zdjęcie ślubne. Polecam.
Beata M. (zweryfikowany) –
Zuzanna W. (zweryfikowany) –
Świetny pomysł na pamiątkę. Detale zachowane, widać oczy i mimikę.
Sylwia D. (zweryfikowany) –
Fotoobraz dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Kolory żywe, nie wyglądają sztucznie
Elżbieta P. (zweryfikowany) –
fotoobraz z wakacji w salonie — codzienna radość. Wracam z kolejnym zdjęciem.
Grzegorz L. (zweryfikowany) –
Mąż zachwycony fotoobrazem dzieci. Pięć gwiazdek.