O naszych produktach


1. Plakat to doskonała, bo nienachalna forma reklamy, która pozwoli Ci dotrzeć do dużej liczby potencjalnych odbiorców. Oferujemy wysokiej jakości, niskonakładowy wydruk plakatów w ośmiu popularnych formatach: A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0 z plików nadesłanych przez Klientów. Plakaty drukujemy w technologii druku cyfrowego, co pozwala na uzyskanie fotograficznej jakości w przypadku wydruku grafik i zdjęć. Nie masz projektu plakatu? Nasi graficy stworzą go dla Ciebie w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz zlecić wykonanie projektu plakatu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Możesz też skorzystać z naszych gotowych szablonów.

Plakaty drukujemy na profesjonalnych ploterach marki EPSON. Dzięki użytej technologii cyfrowej, nie musimy tworzyć kosztownych matryc wykorzystywanych w drukarniach offsetowych. Dlatego nasza cena jest najniższa na rynku.

Do druku plakatów używamy wysokiej jakości papieru powlekanego o gramaturze 180 g/m2, co daje gwarancję trwałości i wysokiej jakości wydruku. Wiele firm proponuje swoim Klientom papier typu blueback o gramaturze 120 g/m2. Pamiętaj, że tego typu papier sprawdza się wyłącznie w wydrukach wielkoformatowych, np. na tablicach billboardowych. Używamy wyłącznie oryginalnych atramentów pigmentowych. Ich ogromną zaletą jest odporność na blaknięcie i bezwonność . Wydrukowane u nas plakaty nie wydzielają agresywnego zapachu rozpuszczalnika, w odróżnieniu od wydruków realizowanych w technologii druku solwentowo-twardego, dlatego świetnie sprawdzają się również we wszystkich typach wnętrz oraz na witrynach.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego jesteśmy w stanie sprostać dużym i pilnym zamówieniom w ciągu 24 godzin.

2. Fotoobrazy drukujemy z plików graficznych dostarczonych przez naszych Klientów w kilkunastu rozmiarach od 20 cm do 140 cm. Są to najczęściej zdjęcia cyfrowe w formacie JPG, JPEG, TIFF, PSD. Wydrukowany na płótnie obraz jest ręcznie naciągany na solidne, drewniane krosno malarskie co zapewnia bardzo sztywną i mocną konstrukcję. 

Obrazy drukujemy na dwóch typach podłoża:

Wydruk odbywa się przy użyciu atramentów najwyższej jakości aż w siedmiu kolorach, odpornych na blakniecie. W sytuacjach gdy Twoja ekspozycja jest narażona na intensywne działanie promieni słonecznych proponujemy dodatkowe zabezpieczenie powłoką werniks. Powłoka ta nanoszona jest na wydrukowany obraz i po wyschnięciu tworzy dodatkową barierę ochronną dla obrazu.  Każdy obraz jest starannie pakowany na potrzeby wysyłki. Paczki zazwyczaj wysyłane są firmą kurierską lub poprzez paczkomaty.